Система е-декларування буде запущена з 1 вересня без збоїв, - Петренко

Система е-декларування буде запущена з 1 вересня без збоїв, - Петренко

Міністр юстиції України Павло Петренко висловив впевненість в успішному запуску системи електронного декларування з 1 вересня, як і було заплановано раніше. Про це він повідомив в ефірі 5 каналу.

"Жодних провалів не повинно бути, тому що в цю ситуацію втрутилося найвище керівництво країни, президент і уряд, тому Національне агентство з запобігання корупції спільно з Держспецзв’язку зроблять усе, щоб із 1 вересня система запрацювала в повноцінному режимі і жодних інших відтермінувань не було. Я переконаний, що це неможливо. 1 вересня – це останній дедлайн, коли система повинна запрацювати", - заявив очільник Мін'юсту.

За словами Петренка, Національне агентство з запобігання корупції вирішило перевірити декларації кількох десятків осіб, які вже подали інформацію про себе. В разі достовірності поданих даних НАЗК просто підтвердить отримання інформації без зобов'язування цих осіб щодо повторного складання та подачі декларацій.

"Переконаний, що 1 вересня система запрацює без будь-яких збоїв", - наголосив міністр.

Нагадаємо, 26 серпня голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський різко розкритикував українську владу через провальний запуск системи е-декларування.

За день до того, 25 серпня, Томбінський також заявив, що надання безвізового режиму Україні гальмується виключно з причини неповноцінного запуску електронного декларування доходів чиновників.Нагадаємо, 2 серпня Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації відмовила у сертифікації комплексу збору і обробки електронних декларацій.

Однак Національне агентство по запобіганню корупції залишило у силі своє рішення про запуск системи електронного декларування незважаючи на відсутність атестата захисту інформації.

Незважаючи на це, з понеділка, 15 серпня, система почала свою роботу в Україні в тестовому режимі.

Пізніше в РНБО не виключили, що зрив запуску програми е-декларування міг бути умисним.

23 серпня НАПК тимчасово заблокувало доступ користувачів до системи е-декларування до 1 вересня. З цієї дати система почне роботу в повному обсязі.

Время публикации: 31.08.2016 9:18
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.