Син Джемілєва має вийти з тюрми у листопаді, - адвокат

Син Джемілєва має вийти з тюрми у листопаді, - адвокат

Адвокат Микола Полозов, який побував в Астрахані, вже веде підготовку до виходу на волю Хайсера Джемілєва у зв'язку із закінченням терміну ув'язнення, передає Укрінформ.

"В Астрахані одночасно з підготовкою до подачі повторного клопотання про УДЗ ми з Хайсером готуємося до закінчення терміну ув'язнення 26 листопада цього року", - повідомив Полозов.

За його словами, у керівництва колонії взято пояснення які документи бажано мати при звільненні. У Генеральну прокуратуру РФ подана заява про те, що невідомими особами у Хайсера Джемілєва був викрадений його український паспорт. Заява переправлена в Астраханську обласну прокуратуру.

"Ще одна позитивна новина, - уточнює адвокат, - схоже тут, нарешті, відстали з розмовами про російське громадянство Хайсера. Перестали його нав'язувати і одночасно допустили до нього українського консула, тим самим де-факто визнавши його українське громадянство".

Дата звільнення Хайсера Джемілєва, 26 листопада, може змінитися, як в один, так і в інший бік. Його можуть звільнити раніше, якщо 25 серпня буде задоволено повторне клопотання про УДЗ. З іншого боку, є небезпека, що може втрутитися політичний чинник - і тоді Джемілєву "придумають" в колонії ще одну справу.

"Але поки що ніяких підстав того, що події можуть розвиватися в такому негативному ключі, немає. Сподіватимемося, що вони і не з'являться", - зазначив адвокат.

Время публикации: 27.07.2016 21:20
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.