Сім'ї загиблих українських воїнів створили "живу карту України" в Чернігові (відео)

Сім'ї загиблих українських воїнів створили "живу карту України" в Чернігові (відео)

Сотні родичів загиблих в АТО зібралися в Чернігові, щоб згадати своїх рідних, повідомляє gorod.cn.ua. Майже з усіх областей України на три дні з'їхалися дружини, матері й батьки воїнів, які віддали своє життя за незалежність нашої країни. Організували акцію волонтери разом з обласною та міською владою.

Ірина Березинець, організатор акції "Єдина родина Україна": "На акцію приїхали понад 110 осіб з усіх областей України. Не доїхали лише люди з Донецька, Луганська і Закарпаття. Із Чернігівської області на акції "Єдина родина Україна" присутні понад 220 осіб". Головна мета акції - об'єднати родини, аби вони розуміли, що не залишилися на самоті.

Символом об'єднання всієї великої української родини став флешмоб на Красній площі. Там рідні загиблих разом із військовими і волонтерами взялися за руки і таким чином визначили кордон нашої країни. В її центрі - дерево з снопів пшениці, привезеної з кожної області. Рідні загиблих кажуть, що такий захід справді об'єднує. Планується, що наступного року акцію прийматиме вже інша область.

Время публикации: 22.08.2016 9:13
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.