Швейцарія підтримала концепцію "Відновлення та розбудова миру у східних регіонах України"

Швейцарія підтримала концепцію "Відновлення та розбудова миру у східних регіонах України"

Уряд Швейцарії підтримав Концепцію Державної цільової програми "Відновлення та розбудова миру у східних регіонах України", яка була схвалена Кабміном 31 серпня.

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України на своїй сторінці у Facebook.

У свою чергу, посол Швейцарії в Україні Гійом Шойрер зазначив, що Концепція Державної цільової програми "Відновлення та розбудова миру у східних регіонах України" є важливим кроком на шляху забезпечення миру та стабільності для людей, які проживають в регіонах, що постраждали від конфлікту.

"Визначаючи колосальні потреби у відновленні важливих об’єктів інфраструктури та підтримки економіки на сході України пан Гійом Шойрер особливо прихильний до заходів, спрямованих на відновлення миру, що знайшли відображення у Концепції", - йдеться у повідомленні.

На останок, пан Гійом Шойрер додав, що Швейцарія готова підтримувати Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб шляхом обміну досвідом в сфері розбудови миру, що застосовується Швейцарією в інших країнах світу.

Нагадаємо, Європейський союз може очолити зусилля з відновлення зруйнованих бойовими діями регіонів України після виконання Мінських угод.

Время публикации: 02.09.2016 22:13
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.