Штучний інтелект навчився відтворювати людський почерк

Штучний інтелект навчився відтворювати людський почерк

Вчені з Університетського коледжу Лондона (УКЛ) створили програму, здатну проаналізувати та відтворити почерк.

Свою розробку британські дослідники назвали My Text in Your Handwriting. За допомогою технологій машинного навчання вона здатна вивчити індивідуальний стиль почерку за фрагментом рукописного тексту, а потім точно відтворити його.

В ході випробувань системи британські вчені під керівництвом Тома Хейнса провели через неї тексти видатних історичних особистостей, таких як Авраам Лінкольн і Артур Конан Дойль.

Після цього My Text in Your Handwriting написала нові тексти. Потім разом з оригіналами їх показали людям, яких попросили вказати на комп'ютерні тексти. Майже у 40% випадків учасники експерименту не змогли відокремити рукописні тексти від комп'ютерних.

Хейнс вважає, що розробка може допомогти людям, які втратили здатність писати, а також внести істотний внесок в боротьбу з підробками.

За словами його колеги Габріеля Бростоу, в даний час аналіз достовірності рукописного тексту "як і раніше майже повністю проводиться вручну". Система, створена в УКЛ, може полегшити процес. При цьому вона дозволяє визначити підробку з досить високою точністю.

Время публикации: 16.08.2016 18:37
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.