Санкції проти Росії необхідно посилити, – посол України в Латвії

Розмови про послаблення санкцій проти Росії не мають під собою підґрунтя, навпаки – логічно було б їх посилити.

Про це у своїй статті на порталі Delfi написав посол України в Латвії Євген Перебийніс, передає "Європейська правда".

Зокрема, він назвав санкції проти Росії "мінімальним покаранням, яке цивілізований світ може застосувати проти міжнародного злочинця".

"Абсолютно очевидно, що будь-які розмови про послаблення або зняття санкцій сьогодні не мають під собою жодних підстав. Росія поки не збирається виконувати Мінські домовленості, оскільки деескалація ситуації на Донбасі і його повернення в українське правове поле прямо суперечить її меті — дезінтеграція України та перешкоджання її зближення з ЄС" - наголосив Перебийніс.

Також посол додав: "І якщо санкції з якихось причин ще не досягли бажаного результату, то логічною відповіддю на це стало б їх посилення, а не послаблення. Прояв слабкості в цій ситуації став би неправильним, короткозорим і небезпечним сигналом агресору".

При цьому він зазначив, що дискусія про скасування санкцій стимулюється з Росії, оскільки вона попри свої заперечення зазнає збитків від них.

Нагадаємо, Україна розширила санкційні списки проти Росії. Кабмін доповнив санкційні списки 259 фізособами і 46 юрособами.

Время публикации: 31.08.2016 19:33
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.