Санкції проти РФ необхідно посилювати, - Парубій

Санкції проти РФ необхідно посилювати, - Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій переконаний, що санкції проти Росії, застосовані міжнародною спільнотою, потрібно не тільки продовжувати, але й також посилювати.

Про це він заявив журналістам в кулуарах XII наради керівників дипломатичних установ України, повідомляє Укрінформ.

"Тиск і захист України може будуватися по двох ключових фронтах. Один - це мілітарний фронт, на якому сьогодні утримує позиції реформована, оновлена українська армія. Але не менш важливим є міжнародний фронт, не менш важливі санкції, які проти Росії застосували держави всього вільного світу. Вкрай важливо, щоб ця тенденція і санкції не тільки залишалися, а й ставали більш жорсткими", - сказав спікер.

При цьому Парубій нагадав, що в країнах, які застосували санкції проти РФ, досить часто точаться дискусії щодо того, що ці санкції є надто важкими для національних економік цих держав.

Проте, за словами Парубія, завдяки зусиллям українських дипломатів вдається продовжувати ці санкції, як і об'єднувати міжнародне співтовариство навколо допомоги Україні.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура України після завершення державного розшуку збирається оголосити радника президента РФ Володимира Путіна Сергія Глазьєва, міністра оборони РФ Сергія Шойгу та ще 16 громадян РФ, яким повідомлено про підозру у вчиненні особливо важких злочинів, у міжнародний розшук.

Время публикации: 22.08.2016 20:26
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.