Санкції, пов’язані із Кримом, залишатимуться в силі, поки триває окупація, - Кірбі

Санкції, пов’язані із Кримом, залишатимуться в силі, поки триває окупація, - Кірбі

Державний департамент США висловив занепокоєння з приводу заяви Росії про нове нарощування російських військ на південно-західних кордонах, відзначивши, що це суперечить зусиллям, які докладаються, щодо припинення насильства і деескалації напруженості в Східній Україні.

Про це повідомив речник Державного департаменту США Джон Кірбі під час брифінгу з журналістами, передає "Голос Америки".

"Ми бачили ці заяви і ознайомлені з повідомленнями медіа про них. Якщо це відповідає дійсності, ми вважаємо, що це, очевидно, суперечить нинішнім зусиллям, спрямованим на припинення насильства і деескалацію напруженості на сході України, згідно з зобов'язаннями Росії", - заявив Кірбі.

Кірбі знову закликав Росію виконувати домовленості. У Держдепі підкреслили, що Крим є і завжди буде частиною України.

"Ми засуджуємо російську окупацію Криму і закликаємо до негайного покінчення з нею. Санкції, пов’язані із Кримом, залишатимуться в силі до тих пір, поки триває окупація", - заявив речник Державного департаменту США Джон Кірбі.

Нагадаємо, президент США Барак Обама в ході телефонної розмови з канцлером ФРН Ангелою Меркель висловив співчуття у зв'язку з недавніми атаками в Німеччині і обговорив виконання Мінських домовленостей.

Время публикации: 28.07.2016 15:40
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.