Сандерс і Мішель Обама підтримали Клінтон

Сандерс і Мішель Обама підтримали Клінтон

У перший день з'їзду Демократичної партії США, який відкрився у понеділок, 25 липня, у Філадельфії на підтримку Гілларі Клінтон в якості кандидатки в президенти виступили її колишній суперниr сенатор Берні Сандерс та перша леді країни Мішель Обама.

Сандерс у промові наголосив, що Гілларі Клінтон - це кращий вибір, ніж Трамп, у тому числі й завдяки "її ідеям та лідерським якостям". Тож вона "має стати наступним президентом Сполучених Штатів", - сказав Сандерс.

Ця заява викликала неоднозначну реакцію залу - лунав свист та несхвальні вигуки від прихильників Сандерса. Попри це Сандерс додав: "Гілларі Клінтон стане видатним президентом і я гордий з того, що сьогодні підтримую її".

Також з промовою на підтримку Гілларі Клінтон виступила і дружина чинного президента країни Барака Обами - Мішель Обама. Її промова містила і різку критику на адресу кандидата від республіканців Дональда Трампа, хоч вона і не згадувала його ім'я.

Одним з аргументів на користь обрання Клінтон Мішель Обама назвала і той факт, що Клінтон - "одна з тих, хто розуміє, що виклики, з якими доводиться мати справу президентові, не можна представити лише в білому або чорному кольорах та втиснути у 140 знаків". Остання ремарка була випадом на адресу Трампа, який активно використовує Twitter. Крім того, Мішель Обама, за її словами, захоплюється Гілларі Клінтон, адже та "ніколи не відступає під тиском".

Очікується, що Гілларі Клінтон офіційно висунуть кандидаткою в президенти США від Демократичної партії у другий день з'їзду.

Время публикации: 26.07.2016 10:57
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.