Розгляд справи колишнього заступника глави Миколаївської ОДА Романчука розпочнеться 2 вересня

Розгляд справи колишнього заступника глави Миколаївської ОДА Романчука розпочнеться 2 вересня

Розгляд справи колишнього заступника глави Миколаївської ОДА по суті розпочнеться 2 вересня. Про це повідомив кореспондент "112 Україна".

"Завершилося тільки перше судове засідання, колегія суддів розглянула всі клопотання сторони захисту, і послідовно всі їх відхилила. При цьому колегія суддів визнала, що при оформленні документів були допущені певні технічні помилки, але вони не суттєві. Центральний суд міста Миколаєва прийняв справу Миколи Романчука до розгляду. Перше судове засідання, на якому вже будуть розглядати обвинувачення по суті, розпочнеться 2 вересня в 10:00 ранку", - повідомляє кореспондент.

Як відомо, 3 червня першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука затримали за підозрою в отриманні хабара у розмірі 90 тис. дол. Пізніше СБУ виявила в будинку чиновника валізу з 300 тис. дол. і ювелірними прикрасами. Під будинком була виявлена система тунелів, в яких знаходилися сейфи з золотими злитками, старовинними іконами, антикваріатом, столовим сріблом. Там же знайшли і "чорну бухгалтерію".

23 серпня військова прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно Романчука. Сьогодні, 29 серпня, завершилося друге судове засідання по даній справі.

Время публикации: 29.08.2016 17:07
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.