Російського співака Газманова не пустили в Литву

Російського співака Газманова не пустили в Литву

Російського співака Олега Газманова не пустили в Литву через підтримку політики і дій Росії щодо України.

Про це сказав міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, пише Delfi.

"Загалом можу сказати, що це через агресивну пропаганду, пов'язану з агресивними діями Росії в сусідніх країнах", - уточнив він.

Міністр також додав, що більш детальну інформацію про заборону в'їзду в країну він не може дати у відповідності з вимогами захисту особистих даних.

Разом з тим, у Службі охорони державного кордону Литви пояснили, що "людина, яка прилетіла рейсом з Москви,є в країні небажаною особою".

Раніше співак написав у своєму Instagram.

"Я в Литві в аеропорту Вільнюса. Не дивлячись на мою шенгенську візу, для якої у шенгенській зоні за правилами ЄС немає меж - мене не випускають з аеропорту", - повідомив Газманов.

За його словами, він швидше за все потрапив у "чорний список" осіб, яким заборонений в'їзд у Литву.

"Виявляється є секретний список небажаних у Литві осіб з Росії. Кажуть, що списки заздалегідь отримати не можна і ніяких повідомлень не надсилають і причин теж не пояснюють, щоб про свій статус гр. Росії зміг дізнатися тільки в аеропорту після прильоту. Прилетів і "від воріт поворот". Мовляв, таким чином виходить додатковий моральний вплив!!!", - додав російський співак.

Нагадаємо, Олег Газманов 1 березня 2014 року підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики президента РФ Путіна щодо анексії Криму і агресії в Донбасі.

Время публикации: 18.08.2016 14:47
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.