Російські військові кораблі вийшли у Чорне та Каспійське моря для навчань

Російські військові кораблі вийшли у Чорне та Каспійське моря для навчань

Більше 15 бойових кораблів російського Чорноморського флоту і понад 10 кораблів Каспійської флотилії вийшли в море в рамках масштабної перевірки боєготовності, повідомив департамент інформації і масових комунікацій міністерства оборони РФ, передає BBC-Україна.

Раптова перевірка боєготовності почалася в збройних силах країни напередодні. Вона триватиме до 31 серпня, повідомив міністр оборони Сергій Шойгу.

Мету перевірки Шойгу описав як відпрацювання "повного циклу безпосередньої підготовки збройних сил до захисту інтересів Російської Федерації при наростанні загроз її безпеки".

Ще одна з цілей - оцінити здатність армії швидко нарощувати боєготовність на південно-західному напрямку, додав керівник міноборони Росії.

За перевіркою боєготовності російських збройних сил стежать у Вашингтоні.

"Ми розраховуємо, що Росія виконає всі відповідні зобов'язання в рамках існуючих угод і надасть сусідам необхідні запевнення і дані про масштаби і характер цих дій", - заявила в інтерв'ю російській агенції "РИА Новости" офіційний представник Пентагону Мішель Балданса.

Повідомляється, ці вчення стали найбільшими в Росії за півтора року. Останнім часом подібні перевірки боєготовності почастішали. У червні пройшла перевірка бойової і мобілізаційної готовності російської армії. У березні така перевірка проводилася у повітряно-десантних військах - в ній брали участь близько 30 тисяч людей.

Время публикации: 26.08.2016 9:29
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.