Росія прагне змінити владу в Україні, - Порошенко

Росія прагне змінити владу в Україні, - Порошенко

Москва прагне змінити владу в Києві і може скористатися шансом дострокових виборів в Україні.

На цьому наголосив президент України Петро Порошенко під час урочистої академії "Українці світу - Україні", присвяченій українській діаспорі в світі та 25-й річниці Незалежності, повідомляє Укрінформ.

"Москва завжди користалася в своїх інтересах перевагами демократичних систем і держав, щоб поглинути їх... І зараз вона не приховує своє прагнення поміняти нашу владу в Києві. Те що протягом останніх тижнів до московської риторики знову повернулися слова "хунта", "люди, які захопили владу в Києві", не залишає сумніву що тутешні балачки про дострокові вибори почули і в Кремлі. Вони думають, як на цьому погріти руки", - зазначив Порошенко.

Водночас, він додав, що "наскільки вражаючу єдність зараз демонструє суспільство, настільки роз'єднуючим егоїстичним є, на жаль, є політичний клас".

"Він поки, що не чує голос заклику з огляду на зовнішні обставини регулювати і тримати в межах розумного градус політичної конкуренції", - зазначив президент України.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура України після завершення державного розшуку збирається оголосити радника президента РФ Володимира Путіна Сергія Глазьєва, міністра оборони РФ Сергія Шойгу та ще 16 громадян РФ, яким повідомлено про підозру у вчиненні особливо важких злочинів, у міжнародний розшук.

Время публикации: 22.08.2016 19:41
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.