Ромська громада покине Лощинівку після вбивства дитини

У Лощинівці Одеської області між владою, ромами та місцевою громадою була досягнута домовленість, що завтра вранці роми покинуть село.

Про це повідомила у Фейсбуці заступник голови Одеської ОДА Соломія Бобровська.

Після проведення сходу мешканців Лощинівки та сесії сільської ради, де було підтримано вимоги селян про виселення з населеного пункту ромських родин, голова Ізмаїльської райдержадміністрації Валентина Стойкова і голова райради Василь Антонюк провели зустріч з ромським бароном Олегом Циганом, на якій обговорили украй напружену ситуацію внаслідок убивства дитини.

"За результатами перемовин з місцевим ромським бароном, завтра всі роми залишать село Лощинівку Ізмаїльського району. Нема виправдання тому, хто це зробив", - зазначила Бобровська.

Нагадаємо, декілька родин ромів утекли з населеного пункту після згвалтування і вбивства дівчинки 2007 року народження, у чому поліція підозрює 21-річного мешканця, що належить до цієї громади.

Слідством встановлено, що смерть наступила від проникаючого поранення гострим предметом грудної клітини, було пошкоджено серце і легені. На тілі дитини виявлено сліди зґвалтування.

Время публикации: 28.08.2016 19:02
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.