Родинна справа європейського рівня

Родинна справа європейського рівня

Клініка Dr. Hlushko – це зразкова стоматологія у Львові. Медичний заклад виник на основі родинної справи, яку розпочала подружня пара Романа та Галини Глушко. Зубні техніки дебютували на професійному поприщі ще у 1980 році, приєднуючись до складу різних державних структур. Досвід, навички та знання подружжя розвивало в закордонних закладах Німеччини, Канади та Польщі. Зрештою, після вояжу вітчизняними лікарнями та зарубіжними клініками, чоловік та дружина вирішили дати старт власній справі. Вже чимало років клініка Глушко допомагає пацієнтам виборювати своє право на комфортне життя та здорові зуби.

За час функціонування медзаклад може похизуватися чисельними постійними клієнтами, які ні за яких обставин не змінять свій вибір щодо стоматологічного центру, послугами якого вони користуються. Разом з тим, цей напрям медицини, подібно іншим, не знаходиться на одному місці, тому задля збереження ведучих позицій співробітники Dr. Hlushko постійно тримають руку на пульсі часу, намагаючись не пропустити актуальні тенденції та новітні методи стоматологічної діяльності. В свою чергу, навіть найбільш досвідченіші фахівці клініки постійно вчаться та вдосконалюються.

Окрім клініки в родинний бізнес також входить і сучасна лабораторія. Сімейна стоматологія на прикладі медичних установ подружжя Глушко – це чудовий приклад організації діяльності та надання послуг, котрі об’єднують у собі висококваліфікований персонал, індивідуальний підхід, якісне обладнання та сервісне обслуговування за вищим розрядом. Оснащення кабінетів відповідає стандартам провідних європейських клінік. Працівники закладу – це фахівці з великої літери, які завжди готові надати допомогу пацієнту і виконати свій професійний обов’язок при найбільш комфортних обставинах, що в стоматологічній діяльності вказує на майстерність та неоціненну працю.

Конкуренція в галузі стоматологічних послуг у місті Лева чимала, але в клініці Dr. Hlushko не переймаються з цього приводу, оскільки тут є всі необхідні умови для надання якісних та ефективних послуг. Тепла та дружня атмосфера позитивно вливатимуть на підсвідомість пацієнта та зроблять неприємну процедуру безболісною. Для цього місцеві фахівці використовують найсучасніше обладнання, свої знання та психологічні навички у спілкуванні з клієнтом. Що ще потрібно для клініки європейського рівня?

Время публикации: 16.02.2018 10:01
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.