Родина нареченого Еріки дізналась, що у неї були лесбійські стосунки

Родина нареченого Еріки дізналась, що у неї були лесбійські стосунки

Батьки та бабуся нареченого співачки Еріки дізнались, що у неї у минулому були стосунки з дівчиною. Про це сама зірка розповіла у передачі "Світське життя" на телеканалі 1+1.

"Був цей нюанс, один раз всплив. Бабуся Сергія побачила це інтерв'ю. Мама Сергія, з якою ми у прекрасних стосунках, сказала: "там бабуся інтерв'ю побачила, але ти не переймайся, ми з татом все владнаємо", - говорить співачка.

Цього року Еріка познайомила нареченого з батьками.

"Я приїхав до Львову на Різдво, мене так нагодували, що я не мав іншого виходу, як увійти у цю родину і сказати: "я вас так люблю", - говорить наречений співачки Сергій Середа.

Нагадаємо, Еріка у нещодавньому інтерв'ю зізналась, що зварить коханому капітану Одесської команди КВК Сергію Середі борщ до Святого Валентина.

"Для Західної України борщ взагалі на перше, друге і на третє, а борщ на Святого Валентина, взагалі, червоний!", - говорить Еріка про свій вибір страви.

"Я дуже довго сиділа в День Валентина сама, я варила борщ і плакала в борщ, але все одно приходить час, коли ви зустрічаєте свою людину. Вірте, варіть борщ, кохання прийде", - сказала співачка.

Время публикации: 28.02.2016 8:15
По материалам: gazeta.ua
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.