Ринви пластикові (водосточка) від Галеко

Ринви пластикові (водосточка) від Галеко

У 1996 році була організована компанія Galeco, яка займається виробництвом, продажем і проектуванням водостічних систем. Спочатку компанія займалася реалізацією систем з ПВХ. Через деякий час, було прийнято рішення розпочати власне виробництво.

Компанія стабільно розвивалася і розвивається. Тут працюють професіонали, які виконують свою роботу грамотно і якісно. Постійні маркетингові дослідження привели до того, що Galeco виробляє системи водостоку, які затребувані у всьому світі. Якщо раніше компанія реалізувала свої товари тільки на території країни, то з 2001 року, товари виробництва Galeco можна зустріти і на ринках Європи. Це говорить про те, що компанія не стоїть на місці, а постійно робить нові кроки до розвитку.

Ми пропонуємо найкращі умови співпраці, адже наша основна мета – повністю задовольнити свого клієнта. Якість, своєчасна поставка, приємні ціни, все це спрямовано на тривалу і плідну співпрацю.

Основна перевага компанії – висока якість кожної виробленої системи. Ми даємо гарантію на кожен товар, тим самим забезпечуючи клієнту надійність і довговічність експлуатації.

Виробництво компанії Galeco

Каталог компанії досить великий, тут кожен знайде те, що потрібно саме йому:

  1. Системи з ПФХ. Унікальний матюкав, який має ряд своїх незаперечних переваг: не горить, 100% стійкий до корозії, стійкий до різного роду бактеріям, має високу стійкість до хімічних речовин (кислоти, луги і так далі). Починаючи з 2008 року, компанія вирішила поліпшити свої системи з ПВХ, де поліпшені жолоби виготовляються за методикою коекструзії. Система з такого матеріалу прослужить довго і надійно, основне її перевага – це стійкість до розширення;
  2. Системи, які виготовлені зі сталі. Даний варіант, надійний і міцний. Всі деталі виготовлені з міцної сталі, яка зверху покрита спеціальним органічною речовиною (4 захисних шару). Кожна деталь всієї системи, має унікальну конструкцію, ретельно продуману до найменшої дрібниці.

Всі наші системи, самі по собі унікальні. Вони не тільки привабливі зовні, вони неповторні всередині. При монтуванні, вам не знадобитися додаткове обладнання. Компанія надає системи в повній збірці. Установка – процес болісний, але не з системами Galeco.

Також, своїм клієнтам, компанія докладає придбати спеціальну пластикову панель, яка застосовується для обшивки покрівлі – софіт. Крім свого прямого завдання – вентиляція покрівлі, він виступає в ролі цікавого декору. Сміливо підбирайте в колір покрівлі. Він не має велику вагу, виглядає красиво і органічно. Софіт легко можна встановити, зробивши це після монтажу водостічної системи.

Компанія Gаleco багато років працює для вас. Якісна система водостоку потрібна в будь-який будинок, в будь-яку будівлю. МИ пропонуємо якісні товари, по самим приємним цінами.

Время публикации: 19.04.2017 12:16
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.