РФ нарощує військове угрупування на Донбасі, - Марчук

РФ нарощує військове угрупування на Донбасі, - Марчук

Росія нарощує військове угрупування і не збирається виходи з Донбасу.

Про це розповів представник України в тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук, передає УНН.

"У нас, наприклад, є абсолютно точні дані, як поступово збільшуються всі військові складові цих двох армійських корпусів: особовий склад, танки. Відбувається ще замінування переднього краю і групи, які періодично заходять у нашу зону, змінюють тактику в бойових діях. За останній місяць росіяни вже не використовують виснажливі артилерійські обстріли, а б'ють конкретно", – сказав він.

За його словами, Росія використовує Україну як полігон, випробовує, наприклад, деякі види радіоелектронної боротьби.

"Два армійські корпуси, які Росія створила на цих тимчасово окупованих територіях, це десь 32-36 тисяч російських військових, які добре підготовлені. І від командуючого корпусом, їх заступників і командувачів рот, це представники російського Генерального штабу. Десь від 3 до 6 тисяч – це кадрові російські військові без шевронів з точним визначенням ЗС РФ. Ми, до речі, на переговорах російській стороні передаємо їхні портрети, фотографії і біографії – розвідка наша незрівнянно сильніше, ніж це було два роки тому. Росіяни ж говорять, що це інтернет-інформація і вона не відповідає дійсності", - зазначив Марчук.

Время публикации: 18.07.2016 21:51
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.