Ракету по МН-17 випустили з окупованої території, - Держдеп США

Ракету по МН-17 випустили з окупованої території, - Держдеп США

Сполучені Штати продовжують співпрацювати з міжнародним слідством, яке встановило, що рейс MH-17 був збитий ракетою земля-повітря, та наполягають, що ракета була випущена з території, яку контролювали підтримувані Росією сепаратисти.

Про це йдеться в заяві Державного департаменту США з нагоди другої річниці трагедії, що сталася в небі над Україною, повідомляє Укрінформ.

"У жовтні 2015 року ми вітали висновки Комісії з питань безпеки Нідерландів у її остаточному звіті про причини аварії MH-17. У цьому звіті підтверджено, що MH-17 був збитий ракетою земля-повітря. Наша власна оцінка не змінилася - ракета була випущена з території, що перебувала під контролем сепаратистських сил, підтримуваних Росією, на сході України", - зазначається в документі.

При цьому підкреслюється, що Сполучені Штати продовжують працювати з Об'єднаною слідчою групою і правоохоронними органами.

"Ми повною мірою впевнені, що ці фахівці здійснюють об'єктивне, достовірне і всебічне розслідування, яке ляже в основу незалежного судового переслідування осіб, щоб притягти винних у цій трагедії до відповідальності", - наголосили в зовнішньополітичному відомстві США.

Як відомо, літак Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в Донецькій області.

Загинули 298 осіб, що перебували на борту. Пасажирами рейсу були громадяни 10 країн. Більшість загиблих (196 осіб) - громадяни Нідерландів.

Время публикации: 16.07.2016 20:44
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.