Рада не готова змінювати Конституцію в частині децентралізації, - Парубій

Рада не готова змінювати Конституцію в частині децентралізації, - Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що Рада не буде голосувати за зміни до Конституції в частині децентралізації.

"З цього питання йде дискусія і робота в комітетах, але ми ще не готові до прийняття рішення", - заявив Парубій під час підсумкової прес-конференції, передає РБК-Україна.

За його словами, думки юристів щодо процедури прийняття відповідного рішення поки неоднозначні, адже частина фахівців вважає, що подальший розгляд неможливий, тоді як інші юристи переконані, що розгляд справи може бути перенесено на наступну сесію після прийняття відповідного законодавчого акта.

"Питання приховане в тому, чи буде політична готовність і політична здатність. Я наводив приклад, який, на мій погляд, міг бути найоптимальнішим - вилучення однієї позиції і голосування змін до Конституції без цієї позиції. Таким чином, ми зможемо в залі отримати консенсус", - додав Парубій.

Раніше Парубій повідомляв, що прийняття змін до законодавства в частині децентралізації фактично зупинено через зрив Мінських домовленостей з боку Росії і неможливість реалізації особливостей здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської області.

Время публикации: 18.07.2016 16:52
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.