"Прозорі офіси" по всій Україні з’являться за 5-7 років, – Рева

"Прозорі офіси" по всій Україні з’являться за 5-7 років, – Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева прогнозує, що центри надання адміністративних послуг соціального характеру «Прозорий офіс» з'являться по всій Україні не раніше ніж за 5-7 років.

Про це він заявив під час робочої поїздки з мером Харкова Геннадієм Кернесом щодо плану створення «Прозорого офісу», повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"Прозорі офіси” по всій країні мусять запрацювати через 5-7 років. Коли у вашому місті запрацює центр надання адміністративних послуг нового формату, ви побачите, наскільки зміниться ставлення людей до влади, адже їм не доведеться більше пересуватися з кабінету в кабінет та стояти в чергах», - зауважив Рева.

За його словами, створення „Прозорих офісів” у перших пілотних містах дасть мультиплікаційний ефект, оскільки перші розроблятимуть зразок для масового загальнодержавного впровадження роботи центрів надання адміністративних послуг.

«Основна мета плану створення мережі «Прозорих офісів» - реформування неефективного державного апарату та значне покращення надання послуг населенню», - підкреслив Рева.

25-26 серпня 2016 року міністр Рева очолює делегацію Міністерства соціальної політики в робочій поїздці до Харкова. Метою поїздки є ознайомлення з роботою міського центру надання адміністративних послуг та ходом підготовки обласного центру, як одного з п'яти учасників загальнодержавного пілотного проекту, до впровадження вінницького досвіду у сфері надання послуг соціального характеру «Прозорий офіс».

Время публикации: 25.08.2016 16:20
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.