Прокуратура просить для журналіста та блогера Коцаби 13 років з конфіскацією

Прокуратура просить для журналіста та блогера Коцаби 13 років з конфіскацією

В апеляційному суді Івано-Франківської області прокуратура просить скасувати щодо журналіста Руслана Коцаби вирок суду попередньої інстанції, і визнати Коцабу винним у державній зраді, а також обрати йому покарання - 13 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Про це в Івано-Франківську в апеляційному суді заявила сторона обвинувачення, повідомляє Укрінформ.

«Просимо присудити Коцабі покарання у вигляді 13 років ув'язнення з позбавленням майна», - зазначив прокурор.

Сьогодні апеляційний суд Івано-Франківської області розпочав розгляд справи Руслана Коцаби, попередньо відхиливши заяву судді Васильєва про самовідвід. В апеляційному суді головуючий Васильєв подав заяву на самовідвід через те, що він є внутрішньо переміщеною особою і вважав, що його рішення «може підірвати довіру до судової влади та спричинити шкоду судовій владі України». Апеляційний суд не побачив підстав для задоволення цієї заяви.

Нагадаємо, раніше Івано-Франківський міський суд визнав винним Руслана Коцабу за статтею 114 частина 2 (перешкоджання діяльності Збройним Силам України) і призначив йому покарання у вигляді ув'язнення на 3,5 роки.

Нагадаємо, торік у січні Руслан Коцаба оприлюднив відеозвернення до Президента України «Я проти мобілізації» і закликав українців відмовлятися від служби у ЗС України. У відеозверенні Коцаба називав себе журналістом каналу «112 Україна». СБУ звинуватила Коцабу в державній зраді і відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.111 КК України та ч.1 ст.114-1 КК України.

Время публикации: 14.07.2016 15:05
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.