Професійні послуги перекладу в Києві

Професійні  послуги перекладу в Києві

В житті багатьох людей іноді виникають ситуації, коли вони потребують професійної допомоги в легалізації тих або інших документів. Розглянемо приклад. На превеликий жаль на сьогодні склалась дуже невтішна ситуація на ринку праці України. Багато наших співвітчизників від'їжджають у пошуках кращих заробітків до інших більш розвинутих країн світу. Припустимо, що ви - викладач англійської мови та вам запропонували добре оплачувану роботу за фахом в Іспанії. Для цього вам буде потрібно легалізувати або проставити апостиль на свій український диплом. Апостиль - це міжнародний штамп, який підтверджує законність певного документа, він проставляється як на оригіналі, так і на нотаріальній копії. Іншими словами, це підтвердження автентичності документа. Все необхідне можна зробити самостійно, витративши купу часу на ходіння до різних служб: міністерств, відомств, консульств, нотаріусів тощо.

Вам доведеться пройти чимало бюрократичних процедур. Бюро перекладів у Києві за невелику плату візьме ці клопоти на себе. Професійні фахівці бюро у найкоротший термін проставлять необхідний штамп. Терміново диплом апостилюється за один-два робочі дні. Такого ж штампу буде потребувати атестат, якщо ви плануєте вступити до іноземного вищого навчального закладу. Але апостиль визнається офіційними органами тільки держав-учасниць Гаазької Конвенції. Для інших країн будь-які документи потребують консульської легалізації. Бюро перекладів «Дольче Віта» у Києві здійснюють і такі послуги. Крім того, тут вам запропонують різноманітні види перекладів: усний, нотаріальний, синхронний, переклад тексту або документу.

Якщо на вас чекає ділова зустріч з іноземними громадянами Бюро може вам надати усного перекладача. Досвідчені фахівці фірми розмовляють більше ніж двадцятьма мовами світу. Також, тут можна замовити супровід для вашого закордонного бізнес-партнера. На сайті dvtext.com.ua можна ознайомитись з детальною інформацією про компанію, з усіма послугами, які надаються, акціями, цінами. Дізнатися адреси офісів та контактні телефони. Почитати цікаві змістовні статті на різноманітні теми. Переваги даної компанії наступні: висока швидкість роботи, оптимальне співвідношення ціни і якості, величезний досвід роботи, приваблива система бонусів, безкоштовний тестовий переклад, безкоштовна доставка перекладів.

Время публикации: 26.07.2018 20:19
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.