Професійна оцінка земельних ділянок та видача документів у короткі терміни

Професійна оцінка земельних ділянок та видача документів у короткі терміни

У наш час кожен прагне обзавестися не лише впорядкованою квартирою в місті, а й земельною ділянкою з будинком або без нього. Важко сказати, чи впливає на людей прагнення опинитися ближче до природи через нестерпну, часом атмосферу мегаполісу чи в нас каже давній інстинкт, але факт залишається фактом – люди знаходять можливість купити наділ за містом для тимчасового чи постійного проживання там. Купівля об'єкта нерухомості включає багато необхідних процедур: від вимірів площі, перевірки даних реєстру та органів місцевого управління, але головне це - оцінка земельної ділянки.

Якщо ви хочете отримати документи швидко та дешево, звертайтесь до компанії КБТІ. Нерідко трапляється так, що ваші плани купівлі або продажу земельної ділянки цілком можуть здійснитися, якщо ви встигнете раніше за інших оформити потрібні документи. Як правило, оплата акту про вартість об'єкта лежить на продавці. Виявивши покупця, який готовий заплатити хорошу ціну, не варто намагатися шукати ще вигідніший варіант. Найчастіше буває, що поки ви будете думати і чекати ще щедрішого покупця ділянки з будинком або без, ви втратите того, хто хотів купити і не дочекаєтеся зростання ціни.

Звертайтеся до компанії КБТІ, фахівці якої розуміють важливість фактора часу та негайно приїдуть на вашу адресу. Оцінювачі працюють оперативно та документи із зазначенням оцінки земельної ділянки, ви зможете отримати вже наступного дня після обміру ділянки та порівняння даних із держреєстром нерухомості України. Крім того, що компанія працює швидко, ви не зіткнетеся з високою вартістю оплати виїзду та оформлення документів. В цьому неважко переконатися, прочитавши відгуки вдячних клієнтів або просто порівнявши тарифи компанії з пропозиціями інших профільних організацій в інтернеті.

Время публикации: 06.11.2021 12:17
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.