Прем’єр Угорщини закликав до створення спільної армії ЄС

Прем’єр Угорщини закликав до створення спільної армії ЄС

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Євросоюз має розпочати процес створення спільної європейської армії, повідомляє Reuters.

На думку угорського прем’єра, безпека має бути пріоритетом для Європи.

"Ми маємо розглядати питання безпеки як пріоритет і ми повинні започаткувати процес створення спільної європейської армії", заявив Орбан.

Раніше прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка висловлював таку ж ідею.

За його словами, після серії нападів у Німеччині і теракту у французькій Ніцці стало ясно, що необхідно бути готовими до загроз різних видів, а міграційна хвиля підтвердила, що необхідно захищати зовнішні кордони Євросоюзу.

"Я переконаний, що у довгостроковій перспективі ми потребуватимемо спільної європейської армії. Конкретні пропозиції щодо цього він очікує на найближчих зустрічах Європейської ради.

На думку Соботки, не існує альтернативи для членства Чехії в Євросоюзі, в той же час, ЄС не може після Brexit зберігатися в колишньому вигляді.

"Уряд Чехії буде виступати за продовження європейського співробітництва на раціональній основі", - сказав прем'єр.

Він наголосив, що для розвитку Євросоюзу мало провести лише косметичні зміни, треба запропонувати громадянам кращі перспективи, чого можна досягти і без негайних змін в структурах європейських інститутів.

Время публикации: 26.08.2016 16:00
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.