Порошенко підтримав присвоєння КПІ імені авіаконструктора Сікорського

Порошенко підтримав присвоєння КПІ імені авіаконструктора Сікорського

Президент України Петро Порошенко заявив, що підтримує присвоєння КПІ імені авіаконструктора Сікорського. Про це він повідомив під час зустрічі зі студентами і викладачами КПІ, передає "112 Україна".

"Студентська громада обговорила, яке ж ім'я має носити наш університет. Хтось незадоволений, але це демократія. Більшість у результаті обговорення обрало ма видатного українця, видатного киянина, людини, якого знає весь світ Ігоря Сікорського. Я особисто дуже тішуся, хоча жодним чином не впливав на це рішення. Тому що є дві альтернативи у нас. Або повернути ім'я Олександра II, або повернути ім'я великої Жовтневої революції, або Сікорського. Мені з цих трьох рішень Сікорський подобається найбільше", - сказав глава держави.

Нагадаємо, що Київському політехнічному інституту присвоєно ім'я відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Ігор Сікорський - український і американський авіаконструктор. Творець перших в світі чотиримоторного літака "Російський витязь" (1913 рік), важкого чотиримоторного бомбардувальника і пасажирського літака "Ілля Муромець" (1914 рік), трансатлантичного гідроплана, серійного вертольота одногвинтової схеми (США, 1942 рік).

Читайте також статтю "Мета - повернути Сікорського Україні".

Время публикации: 01.09.2016 13:25
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.