Полторак відзвітувався за підсумками зустрічі з представником Пентагону

Сполучені Штати Америки залишаються надійним партнером у боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України.

На цьому наголосив міністр оборони Степан Полторак під час зустрічі з заступником секретаря з питань оборони США в галузі закупівель, технологій і логістики Френком Кенделлом, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Сполучені Штати Америки були й залишаються надійним партнером у нашій боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність. Неможливо переоцінити допомогу, яку ми отримуємо від уряду США. Днями ми отримали безпілотні літальні апарати, а раніше - станції контрбатарейної боротьби. Уся отримана допомога використовується за призначенням та допомагає зберегти життя нашим військовослужбовцям і протистояти ворогу на сході України", - зазначив Полторак.

Він подякував за надану можливість отримувати дорадчу допомогу від іноземних радників під час розробки стратегічних документів оборонного планування.

"За участю іноземних радників з країн-членів НАТО, в тому числі США, ми вибудували чіткий шлях реформ та задекларували наші плани у Стратегічному оборонному бюлетені", - наголосив міністр, додавши, що від "намірів ми вже перейшли до реальних дій".

Время публикации: 29.07.2016 15:33
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.