Польща планує посилити охорону східного кордону

Польща планує посилити охорону східного кордону

У міністерстві внутрішніх справ Польщі заявляють про необхідність зміцнення східного кордону країни для зменшення потоку біженців.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Блащак, повідомляє Польське радіо.

"Маріуш Блащак запевнив, що захист східного кордону – зовнішнього кордону Європейського Союзу – є одним із головних завдань його відомства. Його укріпленню мають служити, зокрема перемовини з Україною та Білоруссю", – йдеться у повідомленні.

За його словами, східний кордон необхідно зміцнити та збільшити чисельність співробітників Прикордонної служби. Це, на думку міністра, має стати відповіддю Польщі на нові загрози безпеці.

Він нагадав, що нинішня польська влада, вже зробила певні кроки для посилення захисту східного кордону країни.

Так, зокрема, була відновлена робота Карпатського відділення Прикордонної служби, зростає теж число прикордонників, чисельність яких з 2008 року зменшилася на більш ніж 1800 співробітників.

Також Маріуш Блащак наголосив, що механізм релокації біженців ЄС не вирішує міграційної кризи, а навпаки – притягує чергові хвилі мігрантів.

На думку міністра внутрішніх справ Польщі, країни ЄС повинні передусім зосередитися на укріпленні зовнішніх кордонів спільноти.

Время публикации: 29.08.2016 12:00
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.