Політв'язню Костенку відмовили у зміні міри покарання в РФ

Політв'язню Костенку відмовили у зміні міри покарання в РФ

Українському політв'язню Олександру Костенку відмовили у зміні міри покарання в суді у Росії. Про це повідомила речник МЗС України Мар'яна Беца у своєму Twitter.

"Політв'язню О.Костенку відмовили у зміні міри покарання. Наші громадяни - заручники агресивної політики РФ. Ми боремось за кожного", - зазначила М.Беца.

Політв'язню О.Костенку відмовили у зміні міри покарання. Наші громадяни -заручники агрес політики РФ. Ми боремось за кожного #letmypeoplego

— Mariana Betsa (@Mariana_Betsa) 22 серпня 2016 р.

Звільнення політв'язнів в РФ - наш пріоритет, обговорюється в усіх форматах, тиск на РФ посилюється @PavloKlimkin на @HromadskeUA

— Mariana Betsa (@Mariana_Betsa) 22 серпня 2016 р.

Нагадаємо, раніше верховний суд Росії відмовив у передачі касаційної скарги для розгляду в суді касаційної інстанції у справі українського політв'язня Олександра Костенка.

15 травня минулого року О.Костенка "Київський районний суд" Сімферополя оголосив винним у нанесенні шкоди здоров’ю працівнику “Беркута” у лютому 2014 року і зберігання частин вогнепальної зброї. За це йому присудили 4 роки і 2 місяці позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Время публикации: 22.08.2016 15:26
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.