Поліція отримала вже понад 100 повідомлень про порушення на виборах

Поліція отримала вже понад 100 повідомлень про порушення на виборах

У поліцію станом на 17:00 неділі 101 повідомлення про факти порушення виборчого законодавства під час проведення довиборів у парламент на семи округах.

Про це повідомили в Департаменті комунікації Нацполиции.

Правоохоронці уточнили, що 96 повідомлень надійшло після відкриття виборчих дільниць.

"Більше всього повідомлень зафіксовано в Чернігівській області (34). В Луганській обл. в поліцію надійшло 26 повідомлень про порушення під час виборів, у Херсонській – 20, у Полтавській – 10, на Волині – 5, у Дніпропетровській та Івано-Франківській областях – по 3", - зазначили в НПУ.

Повідомляється, що за результатами перевірки повідомлень, що надходили до поліції, полтавські правоохоронці відкрили два кримінальних провадження. Одне з них – за ч. 2 ст. 158-1 (незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більш ніж один раз), ще одна – за ч. 2 ст. 160 (підкуп виборців) Кримінального кодексу України.

Крім того, поліція відкрила ще чотири кримінальні провадження. Три з них – на Херсонщині за ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Ще одне провадження було відкрито правоохоронцями Луганської обл. за ст. ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Нагадаємо, що сьогодні проходять довибори до ВР у 7 округах.

Время публикации: 17.07.2016 19:04
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.