Підвіконня Möller - німецька якість за вигідною ціною

Підвіконня Möller - німецька якість за вигідною ціною

Німецька компанія Möller GmbH розробила і запропонувала покупцям з усього світу високоякісну продукцію за доступною ціною. Корпорація вже більше 30 років виробляє високоякісні і довговічні підвіконня Möller на основі композиції з полівінілхлориду і деревної муки (суміш LIGNODUR ). Величезну популярність серед покупців відвоювали підвіконня серій LD40 і LD36. Саме ця продукція преміум-класу стала втіленням функціональності, довговічності і високої якості.

Вигідні особливості підвіконь Möller

Компанія не тільки слід високим стандартам якості при виробництві всієї лінійки товарів, а й сама задає тон. У технічному і інженерному відділі працюють кращі фахівці, які змогли отримати ідеальний композитний сумішеві матеріал з бездоганними якісними характеристиками. Технічні параметри та експлуатаційні особливості готової продукції компанії значно перевищують якість аналогів, в тому числі і в питаннях:

  • Стійкості до подряпин, стирання. Це справедливо і щодо підвіконь з глянцевим, і з матовим покриттям.
  • несприйнятливість до ультрафіолету і механічного впливу.
  • Стійкості до утворення плям.
  • Пожежної безпеки - навіть при тривалому прямому впливі полум'я матеріал не підтримує процес горіння, а лише плавитися.
  • Стійкості до побутової хімії, тому для очищення поверхні можна використовувати стандартні засоби.

При виробництві виробів використовуються сумішеві матеріали на основі ПВХ і деревного композиту. Для підвищення рівня надійності та міцності на підвіконня наноситься кілька шарів покриття Elesgo від німецької компанії DTS. Це ламінат, який захищає від ушкодження основний матеріал і продовжувати термін експлуатації продукції. Сучасний матеріал Elesgo використовується в глянсовому і матовому виконанні. Він проводиться за особливою технологією, згідно з якою в продукції повинна бути вагома частка (25%) наночастинок Uni-Weiss Nano, які «працюють» на молекулярному рівні і роблять покриття несприйнятливим до багатьох негативних факторів.

Важливі технічні показники

При виборі підходящої серії продукції слід враховувати технічні дані товару. На сайті компанії "Ком-Форт" на вибір запропоновано підвіконня:

  • Товщиною - від 150 * 200 мм до 450 * 500 мм.
  • Завдовжки - до 6000 мм.
  • Температурна стійкість - від +70 до -30 градусів.
  • Класу пожаростойкости - B2 (самозатухаючий матеріал).

Невелика маса дозволяє швидко і легко монтувати підвіконня навіть домашньому майстру.

Время публикации: 09.02.2018 11:18
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.