Підтримка розвитку малого та середнього бізнесу

Підтримка розвитку малого та середнього бізнесу

В даний час завдяки постійному розвитку і зміцненню позицій малого та середнього бізнесу програми 1С Підприємство залишаються популярними і затребуваними серед підприємців. З появою нових версій кількість програмних продуктів в цій лінійці стає все більше. У потенційних покупців виникає багато питань з приводу як вибрати та купити 1С програми, що підходить саме для їх невеликої фірми.

Вибір програмного продукту залежить від цілей придбання, особливостей обліку в фірмі, від завдань, що вимагають автоматизації і т.п. За статистикою найбільш поширені сьогодні невеликі компанії, що займаються оптово - роздрібною торгівлею, різними послугами населенню, виробничою діяльністю.

Якщо у фірмі, крім бухгалтера, працюють і менеджери з продажу, закупівель і маркетингу, то програми 1С Бухгалтерія буде явно недостатньо для вирішення всіх завдань компанії, а можливості такої програми, як 1С Управління торгівлею, для невеликої організації можуть бути надлишкові. У цьому випадку варто звернути увагу на програму 1С Управління невеликою фірмою, так як вона являє собою вже готове рішення автоматизації управлінського обліку підприємств малого і середнього бізнесу. Програма буде корисна невеликим торговим компаніям, підприємствам, які займаються виробництвом, наприклад, меблів, дверей або пластикових вікон і т.п., які виконують роботи і наданням сервісних послуг. Придбати і встановити програму 1С УНФ для України можна в компанії НЕТСОФТ. Програма працює на платформі 1С Підприємство 8.3 та існує в різних варіантах: Мікро, ПРОФ, Базова, ПРОФ 5 робочих місць, версія для мобільних пристроїв.

Велика увага в програмі 1С Управління невеликою фірмою приділяється плануванню та обліку виконання робіт, обліку виробничих операцій, завантаження ресурсів підприємства. Дана програма дозволяє проводити аналіз діяльності фірми, вести клієнтську базу, оформляти замовлення і реалізовувати товари, надавати різні послуги. Програма 1С УНФ підходить для тих організацій, яким необхідний облік виробництва і складський облік, підключення торгового устаткування з використанням штрихового кодування, облік робіт і наданих послуг, управлінський баланс і бюджетування, потрібна автоматизація бізнес - процесів, що не відображаються в бухгалтерському обліку - формування цін, замовлень постачальникам, автоматичний розрахунок замовлень та ін.

Якщо фірмі необхідний бухгалтерський облік, тобто можливість обміну даними з програмою 1С Бухгалтерія 8.3.

Обслуговування 1С програм часто не займає багато часу, адже якщо ви використовуєте типові(незмінені) конфігурації програм, то програма може оновлюватися автоматично через Інтернет, і не потребує додаткових послуг фахівця.

Время публикации: 27.07.2018 11:47
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.