Під час поїздки у Володимир-Волинський Савченко зустрілася з батьком загиблого бійця

Антон Крохмаль звернувся до народного депутата Савченко після закінчення судового засідання у справі бійців 51 бригади, яких Надія приїхала підтримати. Батько молодшого сержанта Володимира Крохмаля хоче знати подробиці бою, у якому загинув його син, адже родина досі не знає всіх обставин героїчної смерті сина.

Відомо, що командир танку 51 бригади Володимир Крохмаль на околиці Станиці Луганської потрапив в оточення. Снайпери противника порозбивали приціли і перископи, і машина опинилася в безпорадному стані, стріляти можна було тільки навмання. Перед тим, як розбили прилади командира танку, він встиг помітити гранатометників, що ховались неподалік. Екіпаж встиг зробити постріли у бік ворога, але не влучив. Щоб не віддати бойову машину в руки терористам та не здаватися у полон, екіпаж – Володимир Крохмаль та механік Іван Ващеня – прийняли рішення підірвати танк.

Надія Савченко також брала участь у тому бою, і це був її останній бій перед полоном. Вона повідомила батьку Володимира Крохмаля, що з того бою пораненим вийшов один із бійців, який може пролити світло на обставини загибелі його сина, і пообіцяла батька із ним звести, повідомляє Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк.

Время публикации: 17.08.2016 12:09
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.