Ощадбанк подав позов проти РФ

Ощадбанк подав позов проти РФ

Ощадбанк розпочав новий етап процесуального впровадження щодо знищення його інвестицій в Криму через незаконну окупацію і фактичну анексію цієї території Росією, передає прес-служба Ощадбанка.

Перші кроки судового процесу вже зроблені. Юридичну фірму Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan LLP обрали представником у спорі. Також арбітражний трибунал у справі Ощадбанку проти Російської Федерації сформовано.

Ощадбанк озвучив готовність подати позовну заяву із усією доказовою базою до кінця поточного місяця. Російська Федерація відмовилася від участі у засіданні.

В рамках першої процесуальної конференції, що відбулася 26 липня 2016 року, титулований арбітражний Трибунал, до складу якого входять пан Девід Ей. Ар. Уільямс КьюСі, Високоповажний Чарльз Ен.Брауер і пан Х’юго Перезкано Діаз, видав свій перший процесуальний Наказ за цією арбітражною справою.

Важливо відзначити, що Трибунал прийняв нетипове рішення в міжнародних інвестиційних справах не "роздвоювати" процес та не виділяти питання юрисдикції в окреме провадження. Таким чином, всі питання стосовно юрисдикції, суті позовних вимог та оцінки збитків будуть заслухані в одному засіданні.

"Крім цього, відповідно до пропозиції Ощадбанку, якщо після подачі Ощадбанком позовної заяви, Російська Федерація буде продовжувати відмовлятися від участі в арбітражному розгляді, Трибунал прийняв рішення, що позовна заява буде розглядатися за прискореним часовим графіком до остаточного слухання, яке в даний час заплановано на кінець березня 2017 року", - йдеться у повідомленні.

Сьогодні, 26 серпня Ощадбанк подав позовну заяву із усією доказовою базою. Сума вимог включає як вартість втрати активів, вартість втрати бізнесу, так і відсотки, які будуть нараховані до ухвалення Трибуналом остаточного рішення та до фактичного отримання компенсації за комерційним курсом, визначеним Трибуналом, та становить понад 1 млрд доларів США.

Время публикации: 26.08.2016 14:26
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.