Опозиція просить світову спільноту захистити демократію у Туреччині

Опозиція просить світову спільноту захистити демократію у Туреччині

Нещодавня невдала спроба військового перевороту може призвести до полювання на відьом в Туреччині, заявив голова турецької опозиційної Республіканської народної партії Кемаль Киличдарог.

"Арешти журналістів зашкодять нашій демократії", - пояснив він в інтерв'ю німецькому виданню Bild, опублікованому у п'ятницю, 29 липня.

Киличдароглу закликав також міжнародну спільноту чинити значно більший тиск на президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана. На думку керівника опозиційної сили, не лише канцлер Німеччини Анґела Меркель, а й усі інституції ЄС могли б "набагато чіткіше та голосніше висловитися проти недемократичних звичаїв" у Туреччині..

Водночас керівник опозиційної сили виступив на захист жорстких дій уряду проти руху "Хізмет" ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена. На думку провідного опозиціонера, саме цей рух стоїть за невдалою спробою військового перевороту.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Туреччина не повинна "перегинати палицю" щодо учасників спроби перевороту.

Время публикации: 29.07.2016 11:28
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.