ООН виділила 50 млн дол. на гуманітарну допомогу 6 країнам

ООН виділила 50 млн дол. на гуманітарну допомогу 6 країнам

Заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Стівен О'Брайєн оголосив про виділення з Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації 50 мільйонів доларів США на надання допомоги жителям шести країн Африки: Центральноафриканської Республіки, Чаду, Демократичної Республіки Конго, Руанди, Ємену і Еритреї, передає УНН з посиланням на Центр новин ООН.

Ці кошти призначені для надання термінової допомоги двом мільйонам осіб. Серед них - 200 тисяч біженців, 665 тисяч внутрішньо переміщених осіб, 170 тисяч репатріантів і 530 тисяч осіб з приймаючих біженців громад.

Стівен О'Брайєн відзначив, що виділені кошти будуть спрямовані на фінансову підтримку проектів ООН з подолання "забутих" криз або гуманітарних програм, які опинилися на межі зриву через несвоєчасне або неадекватне фінансування донорами.

Центральний фонд реагування на надзвичайні ситуації ООН поповнюється за рахунок добровільних внесків. Ресурси Фонду не призначаються для конкретних країн або для подолання тих чи інших криз. Їх направляють туди, де вони найбільше потрібні.

На сьогоднішній день в Фонд у вигляді внесків надійшло 311 млн дол. Приблизно стільки ж було виділено з Фонду на проекти в 35 країнах світу.

Время публикации: 17.08.2016 12:40
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.