Омелян виключив можливість приватизації "Укрзалізниці"

Омелян виключив можливість приватизації "Укрзалізниці"

Глава Міністерства інфраструктури Володимир Омелян виключає можливість приватизації "Укрзалізниці". Про це він повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Однозначно, що приватизації "Укрзалізниці" не буде. Ми говоримо про те, що за рахунок змін законодавства ми дозволимо приватним операторам перевозити пасажирів або вантажі, мати власний локомотив. Але це теж тривалий період. Для того щоб була ефективна діюча структура, нам потрібно цього року створити залізничну адміністрацію, після прийняття закону про залізничний транспорт. Це буде незалежний орган, який буде контролювати ефективний ринок, рівномірний доступ до залізничної інфраструктури. Плюс також створення органу з врегулювання тарифів, що включає не тільки залізничні тарифи, але і морські та інші, що дозволить визначати, чи дійсно потрібно підняття тарифів, чи має бути зниження", - заявив міністр.

Раніше в Кабміні також говорили про те, що планів щодо приватизації "Укрзалізниці" немає.

Нагадаємо, 20 квітня Кабмін призначив головою "Укрзалізниці" поляка Войцеха Балчуна, а 1 червня схвалив з ним контракт.

Балчун має за плечима досвід успішного реформування польської залізничної компанії PKP Cargo і в інших сферах, неодноразово входив у рейтинги кращих управлінців Польщі.

Время публикации: 26.07.2016 11:27
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.