Оформити кредит на картку — надійна пропозиція для українців

Оформити кредит на картку — надійна пропозиція для українців

Опинившись у складному фінансовому становищі, в Україні можна оформити кредит на картку на короткий термін та невеличку суму, яка покриє спонтанні витрати до наступної зарплати.

Оформити кредит на картку — надійна пропозиція для українців

Останнім часом мікрокредитування стало затребуванішим населенням. Спрощена процедура оформлення, гнучкі та лояльні умови зробили мікрокредити набагато доступнішими для громадян, ніж банківське кредитування. До цього способу вдаються різні категорії населення: студенти, пенсіонери, тимчасово безробітні тощо.

Наприклад, сервіс миттєвого мікрокредитування «Ваша Готівочка» пропонує свою фінансову допомогу абсолютно всім громадянам у віці від 18 до 70 років. Його послугами можуть скористатися люди, які хочуть отримати фінанси в борг без зволікань. Він надає позичальникам особливі переваги: їм не потрібно укладати довгострокові зобов'язання, вносити заставу, шукати поручителів, адже позики видаються за паспортом та кодом ІПН на невелику суму та короткий термін.

Хочете швидко оформити кредит на картку? Звертайтеся до vashagotivochka.ua

Скориставшись послугами компанії «Ваша Готівочка», клієнти можуть взяти позику на суму від 200 до 7000 гривень. Для цього необхідно мати паспорт, ІПН, банківську картку та обов'язково відповідати віковому цензу обслуговування.

Умови погашення кредиту також досить комфортні: клієнти мають право користуватися фінансами протягом 16 календарних днів і, за бажанням, погасити позику достроково або продовжити кредитний період. У разі дострокового повернення грошей, вдасться заощадити на відсотках, а своєчасно здійснивши пролонгацію, уникнути нарахування штрафу та пені. Для продовження кредитного періоду, необхідно погасити нараховані відсотки, після чого можна буде далі користуватися фінансами.

Оформити кредит на картку легко та комфортно з будь-якого гаджета

Можливість оформити кредит на картку, допоможе оперативно вирішити фінансові проблеми всім, хто цього потребує. Кредитоодержувачам не доведеться витрачати час на виконання цілого ряду вимог чи паперову тяганину, оскільки компанія навіть не запитує мету отримання позики, не перевіряє рівень заробітку та кредитне минуле потенційних позичальників. Їм пропонують виконати простий алгоритм оформлення заявки, для якого знадобиться буквально пару хвилин:

  • визначити умови кредитування;
  • вказати реквізити картки банку та особисті дані в анкеті;
  • надіслати запит на перевірку.

У заявці на кредит онлайн необхідно вказати паспортні дані, ідентифікаційний номер, контактний телефон для зв'язку, електронну адресу, реквізити банківської картки. Після того, як заявка надійде на розгляд, компанія прийме рішення та повідомить його на мобільний телефон. Цей кредитор не просить додатково надавати фото з документами або з банківською картою, вказувати номер телефону родича, надсилати скан-копії документів або надавати посилання на акаунт у соціальній мережі.

Як бачите, оформити кредит на картку дуже просто, швидко та зручно. Процедура може відбуватися дистанційно, тож потенційні позичальники можуть перебувати в будь-якому місці. Для отримання позики їм не знадобиться особисто звертатися до відділення компанії та пред'являти документи, адже запит складається в електронному режимі. Особливо зручно те, що під час повторного звернення за кредитом, не знадобиться знову вказувати персональні дані та очікувати, доки їх розглянуть — персональна інформація позичальників зберігається у системі, і під час кожного наступного звернення, запит буде схвалюватися автоматично.

Це дійсно вигідна та ефективна пропозиція для громадян, яким терміново потрібні гроші через проблеми на роботі, їх кредитна історія не дозволяє отримати позику у банку чи немає довідки про доходи тощо. Цей спосіб дозволить оформити кредит на картку будь-якої миті. Якщо залишилися запитання, то звертайтеся на гарячу лінію 0 800 202 404, на електронну пошту zayavka@limefin.com або до web-чату на сайті.

Время публикации: 01.04.2020 11:24
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.