Один з "торнадівців" визнав свою провину, - прокурор Кравченко

Один з "торнадівців" визнав свою провину, - прокурор Кравченко

Прокурор Військової прокуратури Руслан Кравченко стверджує, що один з обвинувачених екс-співробітників роти спецпризначення МВС України "Торнадо" Юрій Шевченко визнав свою провину.

"Цитата обвинуваченого Шевченка: "Я визнаю свою провину в скоєнні злочинів, передбачених ст.127, 146 і 365 Кримінального кодексу України. Йдеться про епізоди тортур, незаконного позбавлення волі людей, які були незаконно затримані й поміщені в підвал колишнього розташування роти "Торнадо", а також всіма цими діями він перевищив службові повноваження співробітника міліції", - сказав Р.Кравченко журналістам після завершення засідання Оболонського районного суду Києва в п'ятницю.

Коментуючи висловлювання адвоката екс-"торнадівців" Володимира Якимова, який раніше сказав журналістам, що під час відеоконференції з Ю.Шевченком був дуже поганий звук і сторона захисту не чула жодних зізнань провини обвинуваченим, прокурор зазначив, що під час судового засідання відбувається аудіо - і відеофіксація, і він добре чув ці слова.

"Потім, після його слів, після його свідчень колегія суддів надала мені право поставити запитання (Ю.Шевченку - ІФ). Я поставив додаткове запитання, чи визнає він провину й чи правильно я його зрозумів, він сказав, що визнає свою провину", - розповів Р.Кравченко.

Прокурор наголосив, що якщо сторона захисту заявляє, що не чула цього, що адвокати можуть подати клопотання до суду і їм буде надано аудіо- та відеоматеріали засідання.

Время публикации: 19.08.2016 17:20
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.