Нову порцію кредиту від МВФ можливо розглянуть у серпні, - Данилюк

Нову порцію кредиту від МВФ можливо розглянуть у серпні, - Данилюк

Засідання Ради директорів МВФ, на якому мають розглянути виділення Україні нової порції кредиту, може відбутися у серпні, а не у липні, як очікувалося раніше. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк на заході, присвяченому першим 100 дням роботи уряду.

"Мене питають, коли буде засідання Ради директорів. Вже є інформація, що у липні її не буде. Так, є дійсно невелика затримка до серпня місяця", - заявив Олександр Данилюк.

Напередодні стало відомо, що Рада директорів МВФ не внесла Україну в розклад своїх засідань, розпланований до 29 липня включно.

Як пояснив міністр фінансів, затримка пов'язана із тим, що низка законопроектів, пов'язаних із роботою фондового ринку, не були ухвалені. За його словами, хоча неухвалені парламентом проекти не мають принципового значення для відновлення співпраці, їхня кількість є тривожним сигналом.

У той таки час Олександр Данилюк наголосив, що у МВФ розуміють, що "ми дуже багато зробили".

Раніше і міністр фінансів, і прем'єр, і голова НБУ заявляли, що очікують рішення МВФ про виділення Україні третього траншу за програмою розширеного фінансування у липні.

Перший транш за програмою розширеного фінансування (EFF) Україна отримала у березні 2015 року. Це 5 млрд дол. із загальної суми у понад 17 млрд дол., які Україна може отримати за програмою EFF впродовж чотирьох років. Другий транш - 1,7 млрд дол. - надійшов у серпні 2015.

Після цього Київ та МВФ проводили кілька раундів консультацій, які так і не вилилися у чергову порцію позики.

Время публикации: 22.07.2016 14:45
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.