Німецька газета Bild офіційно оголосила бойкот збірній Росії на Олімпіаді в Ріо

Німецька газета Bild офіційно оголосила бойкот збірній Росії на Олімпіаді в Ріо

Німецький таблоїд Bild вирішив не включати результати російської олімпійської збірної до загального медального заліку і не інформувати читачів видання про перемоги росіян на Олімпіаді-2016 в Ріо.

Про це повідомили на сайті газети.

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах ухилився від «чіткого рішення» щодо участі російської збірної в Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро, пише журналіст видання Вальтер Штратен. За його словами, редакція Bild своє рішення вже прийняла.

«Якщо Росія все ж зможе взяти участь в Олімпійських іграх, Bild не включатиме її до загального медального заліку. Результати російських спортсменів будуть таким чином денонсовані», – пише німецьке видання.

Західні спортсмени, зокрема, з Німеччини та США, теж періодично вдаються до допінгу, проте коли «вживання допінгу проходить під контролем уряду і спецслужб – це скандал, на який необхідно дати вагому відповідь», йдеться в статті.

Якщо Бах не хоче «зробити з боротьби з допінгом посміховисько», іншого вибору, крім повного виключення російської збірної, не залишається, підсумовує автор статті.

Нагадаємо, 18 липня в Торонто була оприлюднена доповідь спецкомісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) про допінг-програму в Росії, спрямовану на домінування на Олімпіаді-2014 в Сочі. Після публікації документа WADA рекомендувало усунути російських спортсменів від Ігор-2016 у Ріо.

МОК відклав прийняття рішення про допуск або відсторонення російських спортсменів від ОІ-2016. Прес-секретар організації Еммануель Моро заявив, що остаточне рішення буде прийнято протягом семи днів.

Зазначимо, Олімпіада 2016 року відбудеться з 5 по 21 серпня.

Время публикации: 21.07.2016 10:42
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.