НБУ прийняв рішення про ліквідацію "Фідобанка"

НБУ прийняв рішення про ліквідацію "Фідобанка"

Національний банк прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації "Фідобанка" Про це повідомляється на сайті НБУ.

"Національний банк України 18 липня 2016 року за пропозицією Фонду гарантування вкладівфізичних осіб прийняв рішення проб відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ"Фідобанк"", - йдеться в повідомленні.

В кінці травня в НБУ повідомили, що в результаті відтоку коштів, у банку почалися проблеми з виконанням зобов'язань перед клієнтами. Пробщая сума невиконаних операцій клієнтів перевищувала 500 млн грн. (9% від йогозобов'язань).

18 травня банк повідомив, що тимчасово не може вчасно виконувати грошові операції. Організація повідомила, що до таких негативних наслідків призвело інформаційний тиск на клієнтів із-за повідомлення про розрив ліквідності "Фідобанка".

20 травня НБУ відніс "Фідобанк" до категорії неплатоспроможних банків. Повідомлялося, що банк не звертався до регулятора за отриманням рефінансування, а 17 травня відмовився від участі в докапіталізації банку потенційного інвестора.

Збиток банку за минулий рік склав 1,4 млн грн.

Время публикации: 19.07.2016 16:20
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.