Найпопулярніші моделі зарядок

При появі необхідності в зарядних станціях для електромобілів, ринок відразу ж починає наповнюватися пропозиціями від різних виробників. Нижче представлені кілька найефективніших зарядок, які рекомендуються досвідченими користувачами.

1. Перша модель славиться своєю надійністю, високою якістю і міцністю. Компанія ClipperCreek випускає відмінні зарядні пристрої для електромобілів. Одна з останніх моделей зроблена спеціально для гаражів - ЖКУ-40. Менший за розміром пристрій з межею в 32 ампера, що має в комплекті кабель на 7.5 метрів коштує всього 590 $. Компанія виробник надає гарантію на виріб на 15 років.

2. Другий за популярністю компанією, що випускає EVSE пристрою, є AeroVironment. Остання їх зарядка за характеристиками схожа на ClipperCreek, але відрізняється за ціною. За 999 $ користувач отримає стаціонарну станцію, що включає сам прилад, установку, грамотне керівництво користувача, а також гарантію на 3 роки. Портативний зарядний пристрій для електромобіля буде коштувати 899 $ і включає в себе кабель на 7.5 метрів. А комплект з кабелем на 4.5 метра буде коштувати ще на 100 $ нижче.

3. Компанія Bosch зупинилася на третьому місці. Їх комплект зарядки коштує близько 600 $, куди входить шнур довжиною 5.5 метрів. При поліпшених параметрах - 30 ампер і 7.5 метрів кабелю, набір коштує 750 $. Такий комплект включає в себе навчання правильної установки і налаштування пристрою, а також його подальші перевірки.

4. 30A GE WattStation цей пристрій, в якому додано трохи естетики до основної функціональності. Його ціна становить 799 $ (доставка включена). EVSE пристрій покаже білим кольором режим очікування, зеленим сам процес зарядки. У комплекті йде шнур, довжиною близько 5 метрів. На жаль, відгуки говорять про шум під час роботи станції або характерний гул.

5. Juicebox Pro 40 трохи відрізняється від інших зарядних станцій для електромобілів. Справа в тому, що вона розроблена з урахуванням майбутніх удосконалень. Наприклад, тут є Wi-Fi модуль, а також спеціально додаток на смартфон для управління пристроєм. У комплекті йде кабель на 6 метрів. Вартість зарядки трохи нижче, ніж у конкурентів - 599 $

6. Schneider Electric EVlink 30 А відрізняється приємною ергономікою і не займає багато місця. Це зарядний пристрій для електромобіля на 30 ампер коштує всього 600 $ і добре оцінюється покупцями. Виконаний він не з самого дорогого пластика, але це не грає ролі і ніяк не позначається на основному функціоналі зарядки.

7. Siemens випускає якісну зарядну станцію для електромобіля на 30 ампер. Його ціна 649 $, в комплект входить 6 метровий кабель. Користувачі відзначають надійність цього пристрою і його якісну роботу. А також він має цікаву функцію - затримка заряду. Продукт німецької компанії включає в себе гарантію на три роки.

8. Evr-Green 320 має дві конфігурації - з кабелем на 5.5 метрів і на 7.5 метрів. Ціна у нього приблизно така ж, як у основних конкурентів, гарантія дається на 3 роки.

Время публикации: 07.09.2018 13:58
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.