NASA завершило науковий експеримент з імітації умов польоту на Марс

NASA завершило науковий експеримент з імітації умов польоту на Марс

В американському штаті Гавайї завершився науковий експеримент з імітації умов польоту на Марс. Про це повідомляється на сторінці проекту HI-SEAS в Twitter, передає "Тиждень.ua".

Шість добровольців – три чоловіки і три жінки – із США, Франції і Німеччини протягом року проживали в повній ізоляції від зовнішнього світу в закритому комплексі у вигляді купола, побудованого на схилі сплячого вулкану Мауна-Лоа. Вніч на 29 серпня учасники проекту вийшли з купола.

Press conference Q&A with the #HISEAS crew and Principal Investigator @kbinsted pic.twitter.com/ouYrePemb2

— HI-SEAS (@HI_SEAS) 28 августа 2016 г.

У кожного вченого була своя маленька кімната з ліжком і письмовим столом, де він працював над проектом. Залишати купол дозволялося тільки в космічному скафандрі.

Раціон дослідників складався з консервів, а також висушених і заморожених продуктів. Доступ до інтернету і контакти із зовнішнім світом були обмежені.​

Таким чином, експерти мали намір вивчити ряд медичних і психологічних проблем, з якими може зіткнутися екіпаж корабля, що вирушає в довгу подорож в космос. NASA сподівається здійснити перший політ на Марс у 2030 році. ​

NASA вже оголосило про набір бажаючих для участі в наступних аналогічних експериментах, які пройдуть в 2017 і 2018 роках.

В свою чергу, SpaceX планує відправити людину на Марс до 2025 року​.

Нагадаємо, NASA випробувала космічний корабель "Orion", який готують до пілотного візиту на Марс. Для випробовування його кинули у воду. Мета цього – проведення тесту на його живучість.

Время публикации: 29.08.2016 10:17
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.