На Житомирщині встановили пам’ятний знак загиблому в АТО земляку

В центрі села Острожок Баранівського району встановили пам’ятний знак загиблому в АТО земляку – Олександру Коростинському.

Олександр прожив лише 29 років. 8 серпня 2014 року поблизу с. Маринівка Донецької області при виконанні завдання, взвод, до складу якого входив Олександр, потрапив під шквальний обстріл терористів. Доля бійця довгий час була невідомою. 13 листопада 2015 року загиблого мужнього героя поховали в селі Острожок.

Земляки шанують і бережуть пам’ять про свого героя - захисника України. На фасаді місцевої школи у квітні цього року встановлена пам’ятна дошка Олександру Коростинському.

А нещодавно представники громади села, місцевої й районної влади, рідні й близькі воїна, бойові побратими зібралися в центрі Острожка на мітинг з нагоди відкриття пам’ятного знака загиблому герою. Розташований він поруч з меморіалом загиблим воїнам у Другій світовій війні. Кошти на пам'ятний знак бійцю 30 ОМБР Олександру Коростинському, який віддав своє життя, відстоюючи незалежність України і мир в наших містах і селах, збирали всією громадою.

Оксана КЛИМЧУК, Житомирська область

Время публикации: 17.08.2016 21:36
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.