На Луганщині за отримання хабара посадили голову селищної ради на 5 років

На Луганщині за отримання хабара посадили голову селищної ради на 5 років

У жовтні минулого року оперативниками Управління захисту економіки у Луганській області (на той момент – Управління протидії злочинності у сфері економіки) було затримано голову Тошківської селищної ради Попаснянського району під час отримання 200 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Про це інформує прес-служба Національної поліції України.

Державний службовець вимагав 200 тисяч гривень неправомірної вигоди від суб’єкта підприємницької діяльності за підписання договору оренди з правом викупу складського приміщення, яке знаходиться неподалік лінії розмежування з тимчасово окупованою територією.

Вироком Попаснянського районного суду Луганської області посадовцю за вказане правопорушення призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади або місцевого самоврядування, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, з конфіскацією частини належного йому на праві власності майна.

Нагадаємо, у Рівному СБУ затримала на хабарі голову селищної ради, який вимагав 500 тисяч гривень від підприємця за виділення йому 1,5 га землі (10 ділянок), які насправді були заплановані для передачі місцевій громаді та ветеранам АТО.

Время публикации: 17.08.2016 10:12
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.