На Луганщині пройшов фестиваль "З країни в Україну"

На Луганщині пройшов фестиваль "З країни в Україну"

Днями у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Старобільську пройшов фестиваль "З країни в Україну". Організаторами заходу є Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну", благодійний фонд, котрий діє з 2014 року і один із перших почав проводити мандрівні виїзні фестивалі та свята української культури на звільнених та прифронтових територіях. На цьому заході відбувалися реєстрація рекорду України, створення майданчиків скеледрому та еко-скверу, парад матусь із дитячими візочками і святкування Івана Купала.

Програма дозвільних заходів зібрала в трьох містах аудиторію в понад 11 000 осіб. Це уже другий заїзд Фестивалю, перший відбувся 1, 2 та 3 липня в Донецькій області в Покровську, Костянтинівці та Бахмуті.

У Лисичанську відбулася фіксація рекорду України з кількості різнобарвних парних відбитків долонь на карті України, до якого долучилося 332 жителя міста. Крім того, відбувся танцювальний флешмоб та розфарбовування молоддю стіни в патріотичних для Лисичанська кольорах.

У Сєвєродонецьку створили еко-сквер із правильними шпаківнями, звели перший в місті скеледром та відкрили літній кінотеатр та коворкінг. Вразив Сєвєродонецьк великою присутністю різних громадських організацій, котрі презентували себе та ділилися досвідом на майданчику громадських ініціатив. Унікальними також були виставка фігур з металу, деяка частина з яких була створена з військових снарядів.

У свою чергу, Старобільськ здивував яскравим парадом матусь із креативно прикрашеними дитячими візочками. Також відбувся величезний дитячий хореографічний флешмоб тощо.

У всіх містах жителі активно долучалися до різноманітних заходів фестивалю. Вечірню програму склали гурти-учасники другого заїзду: гості з Кривого Рогу - "Шепіт Нагваля", київська команда "Nesprosta", B&B project, краснокутські "ЯРИ", Отражение, Верхня межа, Леля, Ярослав Кривобок, гурт "Кофе" та яскраве доповнення вечора у Старобільску - фаєршоу.

Як зазначила Галина Самчук, керівниця проекту Фестиваль "З країни в Україну": "Не зважаючи на те, що ми веземо стандартну програму фестивалю, кожне місто доповнює її саме для себе актуальною програмою, унікальними деталями і таким чином у нас немає однакових програм, всі дуже різні і абсолютно унікальні".

Також організатори повідомили графік проведення наступних заїздів Фестивалю:

Нікополь – 22 липня,

Кривий Ріг – 23 липня,

Запоріжжя – 24 липня,

Бердянськ – 29 липня,

Маріуполь – 30-31 липня.

Время публикации: 18.07.2016 13:53
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.