На Кіровоградщині відкрили дитсадок для дітей внутрішніх переселенців

На Кіровоградщині відкрили дитсадок для дітей внутрішніх переселенців

Новий навчально-виховний заклад, розрахований на 70 місць, відкрили в смт Новгородка у рамках спільного проекту Європейського союзу та Кіровоградської обласної ради «Побудуємо майбутнє разом!». Для цього відновили занедбану двоповерхову будівлю (тут до 2002 року був дитсадок, який закрили через брак дітей) у центрі Новгородки: на кошти ЄС зробили покрівлю, утеплили фасад, замінили системи водо-, електро- та, теплопостачання, каналізацію, встановили нову котельню та сучасну систему очисних споруд, замінили старі вікна та двері. У дворі садка встановили ігрові майданчики. На все витратили понад п’ять мільйонів гривень.

До цього часу в Новгородці функціонував лише один дитячий садок, місць бракувало не лише для дітей переселенців, для яких Новгородка стала тимчасовим домом, а й для місцевих.

У новий дитсадок вже сьогодні пішли 15 діток із родин внутрішньо переміщених осіб. За словами селищного голови Олександра Сириці, найближчим часом кількість дітей із Донецької та Луганської областей буде удвічі більшою. Також у «Світлячку» передбачені робочі місця для тимчасово переміщених осіб.

Нині на Кіровоградщині перебуває понад 12 тисяч внутрішньопереселених осіб.

Інна ТІЛЬНОВА, фото Олега КОЗУПЛЯКИ

Время публикации: 02.09.2016 15:08
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.