На Донеччині відновили відділення Укрпошти за кошти Японії

На Донеччині відновили відділення Укрпошти за кошти Японії

Центральне відділення "Укрпошти" в Миколаївці Слов'янського району було практично повністю зруйновано в результаті бойових дій 2014 року. В рамках Програми Розвитку ООН уряд Японії повністю відновив головпоштамт. 29 серпня посол Японії в Україні Шигекі Сумі урочисто відкрив відділення, повідомляє місцеве видання 6262.

Як розповів директор Донецької дирекції "Укрпошти" Олексій Пушкін, в результаті переговорів з ПРООН та за підтримки голови Донецької ОДА об'єкт головпоштамту був внесений до Програми відновлення. Уряд Японії взяв на себе повністю всі витрати, починаючи від проектно-кошторисної документації і закінчуючи вибором підрядника. Всього було витрачено 82 тис. доларів, також 500 тис. гривень на матеріальне забезпечення виділила Донецька дирекція.

Всі ці два роки в Миколаївці два відділення пошти працювали разом в одному приміщенні. Від завтра центральний колектив, що складається з сімох працівників поштового зв'язку, повернеться в рідні стіни. Відремонтоване приміщення поділене на дві частини - на стандартне відділення зв'язку і для корпоративних клієнтів. Було відновлено стіни, дах, систему енергозбереження, вставлені вікна, встановлені кондиціонери, закуплено нові меблі. Також як приємний бонус для листонош придбали нові велосипеди.

На відкритті були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Сумі, заступник директора ПРООН Блерта Чела, голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський. Гості урочисто перерізали стрічку і навіть відправили листівки в рідні краї.

"Допомога від друзів приходить в найнеобхідніший момент для тих, хто її потребує. Насправді ми вважаємо уряд Японії нашими великими друзями. Хочу ще раз подякувати вам", - сказав Павло Жебрівський.

Время публикации: 30.08.2016 12:45
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.