МОН: До конкурсу на бюджетні місця допущені не всі абітурієнти

МОН: До конкурсу на бюджетні місця допущені не всі абітурієнти

Міністерство освіти та науки радить абітурієнтам, які подають заяви на вступ до вишів на місця держзамовлення, перевірити, чи допущені їхні заяви до конкурсу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"За даними ДП "Інфоресурс", в системі є абітурієнти, які не підвантажили скан-копію атестата - зараз вони недопущені до конкурсу на місця держзамовлення", - йдеться у повідомленні.

Абітурієнт може перевірити статус своєї заяви у кабінеті вступника. У правому верхньому куті - навпроти номера заяви - відображається статус заяви вступника. Якщо все нормально, плашка в цьому місці буде зеленою, а статус заяви відображатиметься як: "Допущено до конкурсу". Якщо проблема є, плашка буде червоною або жовтою, а статус відображатиметься як: "Відмовлено ВНЗ" або "Потребує уточнення".

У разі відмови вищий навчальний заклад зобов'язаний вказати причину недопущення заяви до конкурсу – вона зазначається у нижньому лівому куті ("Коментар ВНЗ:").

У відомстві зазначили, що у випадку, якщо університет, куди абітурієнт подавав заяву, відхилив її з причини відсутності скан-копії атестата - потрібно звернутися напряму до приймальної комісії одного з вишів.

Скан-копію атестату можна або надіслати до ВНЗ через електронну пошту, або особисто відвезти на флешці до приймальної комісії - там зможуть напряму підвантажити скан у кабінет вступника. Достатньо, щоб приймальна комісія одного з обраних вишів довантажила скан – він автоматично стане доступний усім іншим університетам, куди абітурієнт подав документи, через його особистий кабінет.

Время публикации: 25.07.2016 18:10
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.